Negatívna energia vo vašom živote dokáže byť nebezpečná

Prakticky každý človek niekedy podlieha stavom, v ktorých cíti, že či už po telesnej alebo duševnej stránke postráda zdravú rovnováhu. Čo je však horšie, ak niekto s týmito pocitmi bojuje častejšie, môže im začať podliehať.  A negativizmus následne tvorí ďalší negativizmus. Tomu sa v každom prípade musíme vyhnúť.

Možno ste už počuli, že psychika je v istom zmysle prepojená s fyzickým stavom. Že pri najlepšej vôli dokážeme regulovať aj to, v akej kondícii sa momentálne nachádzame. Známe sú napríklad prípady, ktoré sú síce pre našu tému drsnejšie, ale majú v sebe dobrú pointu. Tie vravia o reálnych situáciách, v ktorých ľudia v istej neželanej situácii zomreli nie na základe zranení, ale pod vplyvom paniky a psychickej úzkosti v danom momente. To len k tomu, že existuje niekoľko dôkazov o takomto prepojení ducha s telesným stavom.

zúfalý muž

Preto aj očista tela od negatívnej energie vie byť funkčným procesom, ktorý zapája spirituálnu stránku k tomu, aby odstránil nepríjemné pocity, ktoré sa možno prejavujú takisto fyzickou bolesťou na určitých miestach nášho tela či dokonca ochorením.

Samozrejme vážne organické ochorenie si v istých prípadoch pravdepodobne žiada odborný zásah lekára a napr. čisto hmotný úkon, akým je operácia. V tomto majú skeptici pravdu, ale účelom vyššie zmienených tvrdení nie je čakať na zázrak. Je to skôr šanca dokázať lepšie ovládať svoje duchovno a dosť možno ho využiť k tomu, aby sme nepodliehali zbytočným ochoreniam a telesným bolestiam, ktoré v skutočnosti dokážu zbytočne prameniť práve z negatívnych energií.

kamene, more

Nielen pre psychickú ale aj fyzickú vyrovnanosť dokáže byť jedine prospešné, ak sa možných negatív a blokov vo svojom živote zbavíme, respektíve ak ich odhalíme a dokážeme ich funkčným spôsobm následne odstrániť.

  • Zároveň to vie byť dobrá prevencia, ktorá nás môže chrániť aj do budúcna.