Prežite život aký si zaslúžite

Smrť. Už len samotná myšlienka na to nesie zo sebou smútok a strach o našich blízkych. Na smrti nie je vo svojej podstate nič zlé. Je to len ďalší z prirodzených zákonov existencie. Netreba sa nad tým zbytočne trápiť. Pokiaľ ste nežili tak načo sa zaoberať tým kedy nastane tá posledná hodina. Kedy posledný sa posledný krát nadýchnete a čo potom. Väčšina ľudí si uvedomí až na smrteľnej posteli čo všetko chceli spraviť ale neurobili to lebo bo neurobili. Málo ktorý ale dostane druhú šancu. Č si myslíte čo títo ľudia ľutovali najviac, a nájdete sa tu aj vy?Kamaráti na celý život.jpg
 
Nikam necestovali
Vo svojom živote nikam necestovali, a ak aj áno väčšinou to nebolo kam chceli ale iba ak tak cesta za prácou. A to nie je práve to načo sú asi hrdý keď ich to mrzí práve na smrteľnej posteli.
 
Jazyk
Celý život strávili učením ale nič sa v skutočnosti sa nenaučili. A to je možno dôvod prečo ich mrzí prvý bod. Nie nadarmo sa hovorí. Koľko jazykov vieš, toľko krát si človekom.
 
 
Trápili sa v nefunkčnom vzťahu
Nič nie je horšie ako žiť s niekym len tak zo zvyku. Ak máte deti istotne si teraz poviete že to robíte pre ne. No aký im potom dávate vzor? Chcete ich naučiť že život má cenu alebo chcete aby si vás pamätali ako ste sa tesne pred smrťou len ľutovali keby bolo keby.Ľudia na pláži.jpg
 
Strach nie je na škodu
Strach nie je na škodu ale tak ako pri iných veciach ani tu to netreba preháňať. Ak strávite svoj život za zatvorenými dverami len aby sa vám nič nestane. Aj tak neovplyvníte či práve vám na dom nespadne lietadlo. Tak vidíte von a žite.
 
Nezostávajte v zlej práci
To vážne chcete stráviť najlepšie roky života v práci ktorá vás ubíja? Vážne veríte že sa to zmení. No nezmení sa to a vy s tým nič neurobíte pokiaľ budete sedieť a čakať že sa to zmení. Ak nie je iná možnosť ako odísť tak odíďte. Je to váš život.
 
Ľúbim ťa
Aké jednoduché slovo. Povedať že niekoho ľúbite, ba milujete je častokrát výkon super-hrdinu ale to neznamená že na to nemáte. Máte na to a ak máte pocit že aj druhý či druhá osoba cíti to samé je to vaša povinnosť povedať to.