Relax, ktorý netromfne len tak hocičo

Ani ja som spočiatku úplne neveril tomu, že ma eroticke masaze chytia za srdce. Moja predstava o nich bola asi taká, že pôjde o veľmi podobnú vec, ktorú zvyknete robiť s dievčatami z erotických salónov alebo eskortu. Masáže ma však príjemne prekvapili. Aj keď niektoré masérky sú otvorené i sexu po skončení masáže, väčšina z nich nie, čo je však len dobre. Erotická masáž by totiž nemala byť o sexe ako takom, ale skôr o relaxe. Okrem toho, že si pri nej odpočiniete, má na vaše telo a myseľ ešte niekoľko veľmi pozitívnych dopadov.
 Obraz nahej ženy, ktorá leží na posteli s tetovaním na ruke.jpg

Benefity, ktoré získate vďaka erotickej masáži

 

  • Naše telo reaguje na vonkajšie podnety veľmi silno a jeho asi najpopulárnejšou drogou je sex a všetko, čo je sním spojené. Pri masáži sa vám z  tela vylučuje hormón šťastia -dopamín, vďaka čomu ste po nej šťastní ako blcha. Svoju úlohu zohrávajú aj nadobličky, z ktorých sa začne produkovať adrenalín, a nakoniec tú máme náš hypotalamus, ktorý stojí za produkciou Oxytocín a prolaktínu. Najviac týchto hormónov sa uvoľňuje pri silnom sexuálnom vzrušení a samotnom orgazme, ktorý vás na konci masáže nepochybne čaká.
  • Erotická masáž zlepšuje krvný obeh a prekysličuje celý organizmus. V dôsledku toho budete po jej skončení doslova a do písmena žiariť ako taká malá hviezdička. Dokonca sa vám rozžiari pokožka a zlepší zrak. Toto si naozaj nevymýšľam. Sex a všetko čo s ním súvisí má na naše telo naozaj takýto výrazný dopad.

 Žena s holými prsiami drží v ruke svetelnú tyč.jpg

  • Po sexe možno pociťujete skôr únavu ako dobite energiou. Ospalosť je však dobrým znakom toho, že ste si dokonale odpočinuli, mužské telo je totiž nastavené tak, že pri dosiahnutí orgazmu a ejakulácií http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/cad/a-kolotoc-p-jde-dalej-69907 produkuje vysoké množstvá látok ( norepinefrín, serotonín, vazopresín,  oxid dusnatý,  prolaktín a tak ďalej), ktoré sú z časti pre človeka jedovaté. Telo sa teda prečistí a pocit únavy a blaha, je v skutočnosti prejavom dokonalého zrelaxovanie.