Slová vedia zabolieť ale tieto tri skutočnosti vás pripravia na to čo si myslia ľudia naozaj

Tak sa už konečne socializuj kamarát, ináč si žiadnu ženu nenájdeš. Alebo no dievča, takto to nepôjde. Ak aj vy deň čo deň počúvate podobné nezmysli a iba dbáte na rady druhých. Máme pre vás smutnú správu. Takto to vážne ďalej nepôjde, pretože ak budete dbať iba na to čo hovoria druhý a nie čo v skutočnosti konajú. Ďaleko to nedotiahnete. A môžete sa spoľahnúť že ostatný vás iba využijú.
 Pracovná porada.jpg
 
Rada číslo jedna. Pozor na nohy
 
Táto rada je skôr určená pre pánov ako pre dámy. Niežeby vypracované mužné nohy nemali čo do seba. Ale predsa len ženské nohy sú o čosi krajšie. A je jedno či sa tu budeme baviť o obtiahnutých legínách alebo krátkej sukni. Každý totiž vie že prekrížené nohy neveštia nič dobré. No ak sa situácia začne meniť v jemné pohupovanie. Svitá na lepšie časy. Len to nejak správne zakomponovať do debaty a je vymaľované.
 
Rada číslo dva. Sedenie na koníka, alebo už je pozde kamarát…
 
Ak si pred vás sadne niekto a začne sa tváriť dôležito, je zle. Je sakra zle a nemali by ste to podceňovať. Skôr by ste mali porozmýšlať či máte závet notársky overený a ak nie. Kadiaľ sa najrýchlejšie dostanete do bezpečia. Pretože ak takto sadne pred vás na soličku, rozhodne sa neprišiel priateľsky porozprávať. Aj keby áno, určite si myslí že on je šéf a vy ste nula Preto nemá veľký zmysel sa s ním hádať. Chce sa rozprávať, tak fajn. Ale aspoň vy buďte postojačky. Nech je to on čo je zdanlivo na nižšej pozícií. Zoberiete mu tak pocit že je šéf.Ženy pri práci.jpg
 
Rada číslo tri. Pozor na prázdne gestá
 
Ináč povedané bavíme sa tu o dvoch základných gestách.
 
Tým prvým je obranné, kedy sa snažíme upravovať si vlasy, bradu, tvár, no proste čokoľvek čo nás upokojí . Pričom toto je treba správne odhadnúť. Pretože takýto jedinec môže kedykoľvek vybuchnúť a nebude to nič príjemné.
 
Potom je tu to druhé. A to prakticky znamená iba jediné. Má vás a celý váš spoločný rozhovor na háku. Je mu proste jedno či len tak tárate alebo vecne argumentujete. Proste ho to nezaujíma. Síce vám to nechce povedať na rovinu, vy to už ale nejako cítite no je vám trápne aj za neho. V lepšom prípade skúste zmeniť tému, ináč sa nemá zmysel trápiť a debatu rovno ukončite. Istotne sa nájde niečo dôležitejšie čo máte v ten deň urobiť ako sa nechať ignorovať.