Tantra masáž dokáže odstrániť bloky a dopriať vyššiu dávku uvoľnenia

Asi každý z nás má niekedy pocit, že už nevládze, naše telo je zaťažené negatívnou energiou a v duši vznikajú bloky. Skrátka stav, od ktorého ale existuje príjemná pomoc- plnohodnotný relax.

A takýto relax nemusí mať možno podobu niekoľkých dní či týždňov, niekedy zázraky dokáže spraviť napríklad aj správna masáž, pričom načerpanie nových síl príde do pár hodín. O to viac, ak je to typ masáže v štýle tantra bratislava za predpokladu, ak vám nevadí jej erotická povaha, ktorá však pri jej praktizovaní zostáva potrebným základom.

  • Intenzita a intimita sa tu samozrejme dajú regulovať podľa prianí zákazníka a na výber je dostupných hneď niekoľko služieb, resp. špecifických techník a postupov.

masérsky inventár

Niektoré sú napríklad ideálne pre začiatočníkov, čo ešte môžu mať ostych a poriadne nevedia, čo ich vlastne čaká, iné sú naopak primárne určené pre skúsených fanúšikov tantry, čo už znesú  aj vyšší level vzrušujúcich, no príjemne uvoľňujúcich dotykov.

  • V tejto kategórii dokážeme nájsť praktiku ako body to body massage, kde už masérka dokonca k senzuálnym dotykom nepoužíva  ruky, ale svoje nahé telo.

príroda a ženské telo

Ako už bolo spomenuté, je zasa takisto možné vybrať si aj classic tantru vhodnú pre všetkých, čo sa s ňou chcú eštelen zoznámiť a možno majú úvodné obavy či napätie z nepoznaného. Správnym postupom vyučenej masérky a úvodným rituálom namaste z nich ale toto napätie určite rýchlo opadne a následne môže začať príjemný rituál senzuálnych dotykov.

Je zrejme vhodné uvedomiť si podstatu tantrických masáží. Majú za úlohu pracovať s každou schránkou nášho ja, kedy je jednou z tých základných práve naša sexuálna energia. Aj táto životná esencia potrebuje pozornosť a to, aby sa v nej následne uvoľnili usadené bloky. Výsledkom je odstránenie blokov a miesto na načerpanie novej sily. Takisto veľmi príjemný pocit a nabitie čerstvou životnou energiou.