Urobte vašu svadbu nezabudnuteľnou!

Pokiaľ ide o plánovanie svadby, očakávania každého čo sa týka zábavy sú vždy vysoké. Všetci mladomanželia si prajú, aby sa ich hostia a rodiny bavili po celý večer a aby ich svadba bola tou výnimočnou a nezabudnuteľnou. Okrem aktivít ako sú napríklad ohňostroje, fotografické stánky alebo hry v prírode, jedným zo spôsobov, ako zabezpečiť, že na všetkých hostí urobíte dojem, je použiť jeden z týchto šialene zábavných nápadov. Je to v podstate zoznam spôsobov, ako urobiť najlepšiu svadbu na svete – s nápadmi na svadobnú zábavu pre akýkoľvek finančný rozpočet!družičky.jpg
1.       Karikatúry pre pobavenie svojich svadobných hostí. Poskytnite hosťom úžasnú pamiatku svojej svadby tým, že si najmete karikaturistu.
2.       Ak na vašu svadbu príde väčšie množstvo detí, najmite si kúzelníka. Nemusí ísť výlučne len o takého, ktorý zabezpečí triky a kúzla len deťom. Nájdite takého, ktorý dokonale pobaví a nedá dýchať akejkoľvek vekovej kategórii.
3.       Vystrojte ohňostroj, prípadne ohňovú šou! Je to síce omnoho nákladnejšie, no výsledok bude stáť za to. Ak chcete, aby hostia na vašu svadbu len tak ľahko nezabudli, skúste určite toto.
4.       Dobrá hudba je základom všetkého. Docieľte, aby ľudia tancovali až do samého rána! Vyberajte skladby rýchlejšie, ale aj pomalšie, aby si mohla zatancovať každá veková kategória. Môžete si zvoliť obľúbené pesničky, najnovšie hity, ale nezabúdajte aj na slovenskú hudbu a starú klasiku.
5.       Ak ste dosť odvážny, môžete do programu vtesnať karaoke. Najlepšie bude, ak nevesta spolu so ženíchom budú tí prví, ktorí sa odhodlajú zaspievať si. Uvidíte, nájde sa pár jedincov, ktorí si zaspievajú s vami a o zábavu budete mať postarané! Vtipné momenty si totiž cení a pamätá každý.svatba.jpg
Vyberte si dobré miesto. Nemusí to byť tradične iba v nejakej sále, môžete ísť do prírody, grilovať, opekať, skrátka čokoľvek. Príležitostí je v lete mnoho. Čím netradičnejšie, tým lepšie! A hlavne myslite na to, že pokiaľ sa budete baviť vy a budete mať dobrú náladu, bude sa baviť aj vaša rodina a zvyšní hostia! Takže hlavne majte po celý čas úsmev na tvári a nebojte sa ukázať z davu. Je to predsa váš deň.