Zaujímavé a výkonné novinky od Xiaomi, ktoré môžete mať doma za pár dní

Výrobcu Xiaomi pozná už zrejme každý z nás a čo dodať- skrátka sa stal populárnym na základe výkonných telefónov za prijateľne nižšie ceny, pričom ich kvalita nie je vôbec zlá. Obľúbilili si aj užívatelia v Európe a Slovensko či Česko určite nie sú výnimkou. Niektoré najnovšie zaujímavé vychytávky sa už dokonca nachádzajú na českom sklade a v prípade záujmu ich tak máte na Slovensku behom pár dní. A možno vás to prekvapí, ale smartfóny nie sú jediným typom produktov, ktoré nám touto cestou Xiaomi ponúka. Priniesli aj iné zaujímavé a pokrokové vecičky, ktoré majú veľmi sľubnú budúcnosť a ich objednávka je už realitou. V tomto článku sa tak spoločne zameráme na najnovšie a najzaujímavejšie produkty, ktoré môžete mať v prípade objednávky doma aj vy a to ako som už spomenul, doslova za pár dní. Pozrime sa teda na ne.

vysavač

Xiaomi Yeelight (stropné LED svetlo)
Tento svetelný produkt pozostáva z 240 moderných a úsporných diód známych ako LED so svietivosťou až 2000 Lm. Najlepšia časť je však možnosť ich ovládania a regulácie pomocou smartfónu a aplikácie. Tieto diódy navyše poskytujú skutočne dlhú životnosť a kvalitný výkon. Cena: 49 eur.

Xiaomi Mi Roborock 2
Ide už o druhé pokračovanie spoľahlivého robotického vysávača, ktorý si poradí aj s náročnejšími prekážkami a disponuje novými funkciami typu zónové čistenie. Tento typ produktov sa na základe svojej zaujímavej a premyslenej podstaty stáva veľmi populárny, pričom konkurenčné robotické vysávače sú dvojnásobne drahšie. Xiaomi Mi Roborock 2 stojí 407 eur.

led světlo

Xiaomi Mi 8
Je smartfón s 6,21 palcovým AMOLED displejom, operačnou pamäťou RAM až 6 GB, 8-jadrovým procesorom Snapdragon 845, voľnou pamäťou 128 GB, 12 + 12 Mpx duálnym fotoaparátom, pričom zadný disponuje umelou inteligenciou. Na základe týchto parametrov nie je nutné hovoriť viac, jednoducho bomba. Cena: 380 eur.